Montessori Oyun Grupları diğer oyun grupları için tıklayın.

*diğer Montessori Oyun Gruplarını görmek için fotoğrafa tıklayın.

Montessori Oyun Grupları

Montessori Oyun Grupları AA kalite malzeme kullanılıp, birinci sınıf işçilikle yapılmaktadır. Kenar ve köşe kısımları olası çarpma ve darbelere karşı çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bizimle irtibata geçmeniz durumunda Montessori Oyun Grupları istenilen renge ve ölçüye göre üretilebilir. Montessori Oyun Grupları anaokulu, kreş ve ev kullanımı için uygundur. Ürünlerimiz tamamen ahşap olup, cocuklarımızın sağlığına zarar verecek herhangi bir plastik madde içermemektedir.

Montessori Oyun Grupları oyuncak mutfak setleri, buzdolabı, makyaj seti, çamaşır makinesi ,ütü ve masası, çamaşır askılığı, ahşap ev, manav seti, tamir tezgahı, direksiyon seti, oyuncak dolabı, top kaydırağı, müzik köşesi, kukla köşesi, yazı tahtası, ahşap at ve bebek beşiğinden oluşmaktadır. Montessori Oyun Grupları kurulumda zorluk çekmemeniz için tek parça olarak teslim edilmektedir. Daha fazla kreş mobilyaları için diğer kategorileri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Bu linke tıklayarak kreş mobilyaları kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

Fiyat bilgisi için İletişim sayfamızdan yada sağ alt köşedeki Whatsapp ikonununa tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.