oyuncak mutfak setleri diğer mutfaklar için tıklayın.

*diğer mutfakları görmek için fotoğrafa tıklayın.

Oyuncak Mutfak Setleri

Oyuncak Mutfak Setleri AA kalite malzeme kullanılıp, birinci sınıf işçilikle yapılmaktadır. kenar ve köşe kısımları olası çarpma ve darbelere karşı çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca oyuncak mutfak setleri bizimle irtibata geçmeniz durumunda istenilen renge ve ölçüye göre yapılabilir. Oyuncak mutfak setlerimiz anaokulu, kreş ve ev kullanımı için uygundur. Ürünlerimiz tamamen ahşap olup, cocuklarımızın sağlığına zarar verecek herhangi bir plastik madde içermemektedir.
Oyuncak Mutfak Setlerinin çocuklara katkısı:

  • Hayal gücünün gelişimine faydalıdır.
  • Organizasyon yeteneğini geliştirir.
  • El ve göz koordinasyonunu sağlar.
  • Algılama ve kavrama yeteneğini güçlendirir.
  • Konsantrasyon ve zeka gelişimini hızlandırır.

Büyük boy oyuncak mutfak setlerimiz fırın, ocak, lavabo, buzdolabı ve çamaşır makinesinden oluşmaktadır. İstenildiği takdirde tam teşekküllü bir set için çamaşır askılığı ütü seti ve masa sandalye eklenebilir. Oyuncak mutfak setlerimiz kurulumda zorluk çekmemeniz için tek parça olarak teslim edilmektedir. Daha fazla kreş mobilyaları için diğer kategorileri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Bu linke tıklayarak kreş mobilyaları kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

Fiyat bilgisi için İletişim sayfamızdan yada sağ alt köşedeki Whatsapp ikonununa tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.