bahce oyun grupları diğer bahce oyun gruplari için tıklayın.

*diğer bahçe oyun gruplarını görmek için fotoğrafa tıklayın.

Bahçe Oyun Grubu

Bahçe Oyun Grupları AA kalite malzeme kullanılıp, birinci sınıf işçilikle yapılmaktadır. Kenar ve köşe kısımları olası çarpma ve darbelere karşı çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bizimle irtibata geçmeniz durumunda bahçe oyun grupları istenilen renge ve ölçüye ve hayalinizdeki resme göre üretilebilir.Bahçe oyun grupları anaokulu ve kreş kullanımı için uygundur. Ürünlerimiz tamamen ahşap olup, cocuklarımızın sağlığına zarar verecek herhangi bir plastik madde içermemektedir. Üstelik yağmur ve kardan üzerindeki koruyucu boya sayesinde minimum zarar görür.

Bahçe oyun grupları ahşap salıncak, kaydırak, kum havuzu, barfix seti, tahteravalli, denge setleri, oyun evi, ahşap tribün ve ahşap gemiden oluşmaktadır. Bahçe oyun grupları kurulumda zorluk çekmemeniz için tek parça olarak teslim edilmektedir. Daha fazla ürün için diğer kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat bilgisi için İletişim sayfamızdan yada sağ alt köşedeki Whatsapp ikonununa tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.